Ієрей Яків Кротов

Чи готовий Київ до нападу

  Одна з самих невірних ідей Маркса - війни ведуться заради грошей . Ніколи! Це не дуже приємна новина , бо вас можуть вбити на шкоду собі. Давня притча про « осліпи мене, аби сусід окривів» куди вірніша. Насправді вбив, завоював-ну, окривів, подумаєш... Он, Кутузов.,,
    Хочете знати, чи готовий Київ дати відсіч Кремлю? Не рахуйте, скільки в Києві солдатів. Рахуйте, скільки у Київі гомофобів( (греко-католиків, атеїстів, православних Константинополя, православних Москви, агностиків). Кожен гомофоб – солдат Кремлю,а якщо виходить на гомофобну демонстрацію, то два солдати Кремлю.
     Кожен казнокрад - солдат Кремлю. Кожен лікар, що бере хабар, - кремлівська установка «Град». Кожен міністр, який робить українську систему охорони здоров'я ще гіршою, не доплачуючи хорошим медикам і переплачуючи поганим - як кремлівська танкова дивізія.
     Кожен прихильник заборони абортів - кремлівський гранатометник, навіть якщо говорить ідеальною українською мовою.
     Не рахуйте, скільки в України дронів. Рахуйте , скільки у Київі біженців з Іраку, Африки, Авганістану . Ах, нема їх? У Києві й біженцям з українським паспортом немає місця ? Вважайте , що місто вже окуповане дикою та кровожерливою ордою варварів.

См.: История человечества - Человек - Вера - Христос - Свобода - На первую страницу (указатели).

Внимание: если кликнуть на картинку в самом верху страницы со словами «Яков Кротов. История», то вы окажетесь в основном оглавлении, которое служит одновременно именным и хронологическим указателем