Яков Кротов. Путешественник по времениШут. Вспомогательные материалы.

 

Пастушук, Галина Олексіївна. Генеза та еволюція образу блазня в англійській літературі Середньоваччя та Відродження Миколаїв, 2013. 

 

Філолог, радіожурналіст, публіцист, перекладач-синхроніст, кандидат філологічних наук (2013). Навчалась у Львівському національному університеті імені Івана Франка (спеціальність «англійська мова та література»), Оксфордському університеті (спеціальність «англійська література», дев’ятимісячна дослідницька програма без академічного ступеня). 1994-1999 – працювала ведучою прямого ефіру на радіо «Львівська Хвиля», 1998-2011 – викладала літературні дисципліни у Львівському національному університеті імені Івана Франка. У 2004 році викладала англійську мову в Українському Католицькому Університеті. 2013-2016 – викладає англійську мову, лінгвокраїнознавство та основи наукових досліджень у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності. Впродовж 2001-2012 – заочний аспірант Львівського національного університету імені Івана Франка. З 1996 року – працює позаштатним кореспондентом для англійської служби польського радіо (Варшава) в рамках аналітичного щотижневого радіожурналу «Європа-Схід». З 2001 року має досвід усного послідовного та синхронного перекладу. У 2013 році захистила дисертацію на тему: “Ґенеза та еволюція образу блазня в англійській літературі Середньовіччя та Відродження”. Дата захисту дисертації – 11 червня 2013 року. Місце: Чорноморський національний університет імена Петра Могили (Миколаїв).

Автор понад 20 літературознавчих досліджень (здебільшого на тему англійської літератури), публіцистичних статей на актуальні теми сьогодення, член Українського Шекспірівського Центру (Запоріжжя).

См.: История человечества - Человек - Вера - Христос - Свобода - На первую страницу (указатели).

Внимание: если кликнуть на картинку в самом верху страницы со словами «Книга Якова Кротова», то вы окажетесь в основном оглавлении, которое служит одновременно именным и хронологическим указателем